Autor: John Webb
Datum Vytvoření: 9 Červenec 2021
Datum Aktualizace: 1 Červenec 2024
Anonim
Neuvěříte, proč tento běžec přišel o bronzovou medaili na mistrovství světa v Pekingu - Životní Styl

Obsah

Nooooo! Naše srdce rvou pro americkou běžkyni Molly Huddle.

Huddle běžel v pondělí na mistrovství světa v Pekingu 2015 závod na 10 000 metrů a zdálo se, že je připraven získat bronzovou medaili (za Keňankou Vivian Cheruiyot a Gelete Burkou z Etiopie, které získaly zlato a stříbro). Ale s cílovou páskou toto blízko, běžkyně zvedla ruce do vzduchu na předčasné oslavě vítězství, čímž dala Američance Emily Infieldové, která jí byla přímo v patách, náskok, který potřebovala k překonání Huddle a ukořistila třetí místo. Jen sledujte, jak šíleně blízko to bylo dole na značce 0:05 (níže). (Věda to dokazuje: Příliš mnoho multitaskingu může zničit vaši rychlost a vytrvalost.)

"V tom posledním půlkroku jsem jen příliš polevil," řekl Huddle Univerzální sport. "Emily tam byla celou dobu s větší hybností. Získala ten bronz. Bude trvat dlouho, než se přes to dostane." Vsadíme se i s unavenými nohami (v podstatě sprintovala jen něco málo přes půl hodiny), Huddle se kope.

Infield přiznala, že se cítila špatně, ale to jí nezabránilo v tom, aby si užila vítězství. „Právě jsem proběhla frontu,“ řekla. „Cítím se trochu provinile, protože mám pocit, že Molly trochu upustila. Nemyslím si, že by si uvědomila, jak blízko jsem byl. Jen jsem se snažil projít linkou. Jsem opravdu nadšený.“ Kdo ji může vinit?

Jsme všichni pro důvěru-zejména na cílové čáře-ale toto by mělo být varováním pro všechny běžce před nebezpečím oslav příliš brzy. Poznámka pro sebe: Vítězství přichází pouze tehdy, když se hodiny zastaví! (P.S. Podívejte se na těchto 12 úžasných momentů cílové čáry.)