Datum Aktualizace: 1 Červenec 2024
Anonim
Touring the MOST EXPENSIVE HOUSE in the United States!

Obsah

Americký mužský plavec Michael Phelps mohl mít tento týden v Šanghaji méně než ideální start na mistrovství světa v plavání, ale to neznamená, že ho milujeme o něco méně. Přečtěte si naše tři nejoblíbenější momenty s Phelpsem!

Nejlepší momenty Michaela Phelpse

1. Phelpsova výhra v úpravě fotografií. Byli jsme uchváceni Phelpsovým vítězstvím ve finiši na 100 metrů motýl na olympijských hrách v Pekingu. To prostě není mnohem vzrušující než to!

2. Odhalil svou olympijskou dietu. Zatímco Phelpsova dieta během olympijského tréninku a her nebyla vždy nejzdravější, nás prostě fascinovalo, kolik toho musel sníst!

3. Když Phelps vyhrál svou 8. zlatou olympijskou medaili a chtěl vidět svou mámu. Je něco přízemnějšího než chlap, který chce oslavit obrovský čin se svou matkou? Myslíme si, že ne. Poté, co jsme na olympijských hrách v Pekingu získali jeho 8. zlatou olympijskou medaili, jsme si prostě zamilovali tento citát: „Ani nevím, co mám teď cítit. Hlavou se mi honí tolik emocí a tolik vzrušení. vidět moji mámu. " Awww!

Recenze pro

Články Pro Vás

Opakující se herpes simplex labialis

Opakující e herpe implex labiali, také známý jako orální herpe, je tav v oblati út způobený virem herpe implex. Je to běžný a nakažlivý tav, kter...